Alelujah!


V mém prvním příspěvku o kosmetice zde jsem psala o tom, že bych měla vzhledem ke svému věku, zvýšit péči o svou pokožku. Manžel říká, že mám krizi středního věku. :-D Téměř ve svých čtyřiceti letech jsem si pořídila své první anti-aging sérum. Já vím. Docela pozdě, ale přece. Všude teď na mne vyskakují reklamy od Yves Rocher. A protože již nějakou dobu používám denní, noční a oční krém z řady Anti-Age Global, rozhodla jsem se zkusit i jejich sérum ze stejné řady. Přibrala jsem si hned i korektor na pigmentové skvrny, protože ty se mi na obličeji taky začínají tvořit. Hlavně v létě. Díky, sluníčko!Jelikož Yves Rocher slaví 60. narozeniny, rozdává slevy a spousty dárků. Já jsem díky akci 1+1 dostala sérum a korektor hned dvakrát za cenu jednoho (Tohle je válka, sluníčko! :-D). K tomu jsem si vybrala jako dárek opalovací krém a kondicionér na vlasy. Minule jsem k nákupu dostala sprchový gel s vůní mandarinek (božsky voní a krásně se mi tak doplňuje s tělovým krémem Aesop s vůní citrusů) a sadu dekorativní kosmetiky - červenou rtěnku, odlakovač a lak na nehty v barvě make-upu. Co vám mám povídat, to se to utrácí. Prostě to umí prodat! :-D

Každopádně za mne hodnocení 1* a pokud přemýšlíte o nákupu pečující kosmetiky, Yves Rocher rozhodně doporučuji. A jen pro informaci, vše jsem si koupila za vlastní peníze, není to žádná placená reklama!


Co se týče čištění pleti, nechala jsem se zlákat z příspěvků českých blogerek a zkusila jsem značku Dermalogica. Dvoufázové čištění pleti, kdy nejdříve na suchou pleť použijete čistící olej, čímž odstraníte téměř všechen make-up i z očí, a poté ještě umyjete pleť pěnivým čistícím gelem, zabere více času. Nicméně já mám smíšený typ pleti a každý den se i hodně líčím, takže důkladné odlíčení je na místě. A funguje to. Pleťovou vodu již nepoužívám. Oba přípravky jsou však podle mého mínění předražené. Již jsem zahlédla i výrobky jiných značek, levnější, které také nabízejí možnost dvoufázového odličování. Jestli jsou však taky tak účinné, nemohu zatím posoudit.A jakou péči o pleť používáte vy? Napište, ráda vyzkouším.
Mějte se krásně!
Lucie