Kdybych se měla rozhodnout pouze pro jeden obchod, do kterého bych mohla chodit do konce života, bylo by to papírnictví. A zřejmě by to byl Tiger. (Proto tam moc často nechodím. Asi bych za chvilku chodila nahatá.) Jelikož mě teď celkem dost zaměstnává škola, nemám na blogování tolik času, kolik by se mi líbilo. Ale jelikož ten čas máte vy, co takhle si ho hezky rozvrhnout?

Připravila jsem si pro Vás pár pomocníků, kteří Vás dokopou k tomu, si alespoň nápad na článek zaznamenat. (Potom už to jde samo, věřte mi.) Mám tu na výběr jak týdenní kalendáře, kalendáře určené přímo pro blog, barevné, hravé a hlavně přehledné. Tak se na ně jdeme mrknout, jop?

PASTELOVÝ TÝDENNÍ KALENDÁŘ 

Je k mání v různých variantách. Buď můžete využívat jen prázdné obdelníčky nebo si vybrat verzi s to-do listem nebo smíchat všechno dohromady. A nejlepší zpráva? Vybírat můžete v šesti odlišných barvách!

STAHUJTE TADY

MAXIMÁLNÍ BLOGOVÝ ORGANIZÉR

Představuji Vám plánovač, který myslí úplně na všechno. Doslovný překlad nelže, listy jsou promakané jak designově, tak po grafické stránce. A co všechno organizér nabízí?
- úvodní stránku
- měsíční kalendář
- roční statistiky
- roční / měsíční cíle, kterých chcete dosáhnout
- brainstormingový přehled k vytvoření článku
- a mnoho dalšího!

STAHUJTE TADY

DALŠÍ BLOGOVÝ ORGANIZÉR

Přeci bych Vás neochodila tím, že bych Vám představila pouze jeden plánovač, který by byl zaměřený na blog. Připravte se na to, že nebudete vědět, po kterém dříve sáhnout, protože oba jsou naprosto skvělý! (A já mám dilema, který skončí u mě na stole.)

STAHUJTE ZDE

PRO ZAPÁLENÉ BLOGERY

Pokud potřebujete více místa na každý den, mám řešení i pro Vás. Denní plánovač, ,,shodou okolností" designově úplně stejný, jako jeho týdenní bráška, kterého jsem Vám ukázala jako prvního. Opět v dostání v šesti variantách!

STAHUJTE ZDE

VŠE V JEDNOM
Já si prostě nedokážu pomoct. Miluju sady a když všechno hezky spolu ladí, vykouzlí mi to úsměv na tváři. Proto i moje poslední várka inspirace bude ve větším provedení. Do tyrkysova laděný komplet potěší každého, kdo má rád organizaci a přehlednost. Složením je dost podobný prvnímu plánovači - ve zkratce, najdete tam úplně všechno. (Ke stažení je nutné zadat email na newslettery. :))

STAHUJTE ZDE

post signature