Cesta k našemu stromku letos nebyla tak přímočará, jak jsem předpokládala. Věděli jsme, že chceme stromek vysoký do stropu a hodně jsme přemýšleli o variantě nechat si ho uříznout jako čerstvý u hajného v lese- tedy na plantáži, abych byla přesná – pár kilometrů od nás, který ale prodává stromky až těsně před svátky. Tak jsme vyčkávali.

Pak mi sousedka pověděla o nádherných stromcích v jednom zahradnictví, až jsem nevydržela a jela se kouknout tam. Jenže neměli dost vysoké. Zbývalo pár dní do Vánoc, vyrazili jsme tedy k hajnému, ale jako naschvál měl zavřeno. Zkusili jsme tedy jiný komerční obchod, ale ani tam už vysoké stromky neměli. Věděli jsme, že hajný bude ještě prodávat, proto jsme se vydali k němu znovu o dva dny déle, přestože nám kamarádka povídala, že její známá si u něj nemohla vybrat, že neměl stromky moc pěkné. Ale tentokrát to vyšlo a my si u něj v sobotu odpoledne koupili ten náš letošní smrk až do stropu:-). Nelenila jsem a hned ho ozdobila.

Asi vás nepřekvapí, že je stále převážně bílý, co se ozdob týče. Dokoupila jsem jen pár nových kousků: bílé domečky, skleněné koule od firmy Glassor, které vznikly ve spolupráci s Bella Rose, hvězdičkovou girlandu a v restauraci Kovárna, kde jsme byli s přáteli, bylo možné zakoupit ozdoby belgické a italské a i tam jsem jednu pořídila.

Tak užívejte krásné svátky ve zdraví a s těmi nejbližšími.