Je jaro a je to tu více a více o květinách, podobně jako každý rok. Tahle sezóna si o to říká, i když kytky já mám kolem sebe pořád a ráda.

Dnes vám ale ukážu kytičky, které nejsou pravé, i když ne tak docela, jen částečeně.

Když jsem si objednávala věnec k tvoření v minulém příspěvku, objednala jsem i slaměnky. Letos si dokonce zkusím nějaké vypěstovat sama. Tady mě zaujala ta barva.

Minulý týden jsem také zaskočila do oblíbeného obchůdku v MB a tam jsem objevila umělou thiladnsii, která ale vypadala jako živá. Ta barva je nádherná, líbí se mi i její tvar. Paní ji tam měla zavěšenou v květináči po dvou, to byla vůbec nádhera.

Týden byl plný různých emocí. Čekali jsem na výsledky přijetí syna na osmileté gymnázium, kam byl přijat a my moc a moc rádi, že to tak dopadlo. On si to totiž strašně přál a vím, že by byl hodně zklamaný. Pokud vše půjde, jak má, nemusíme osm let řešit kam s ním:-). On ten stres kolem přijímacího řízení není úplně příjemný, všechny matky vědí:-). Maturita bude asi ještě větší zátěž:-).

Ve středu se Baru překonala a na poslední hodině plavání skočila ze třímetrového skokanského můstku, i to považuji za veliký úspěch. Honzík k tomu přidal výhru v prvním kole fotbalového turnaje McDonald´s Cup a odpoledne téměř radostí levitoval:-). Navečer je ale porazili soupeři v mistrovském utkání za jeho stálý tým a svět byl zase v rovnováze:-), i když Honzíkova nálada spíše na bodu mrazu.

Dnes pátek, víkend před námi. Užijte si ho.

A taky krásný Den matek všem:-).