Oblíbená lokalita Na Vackově dozná dalšího rozšiřování, protože se zde nově staví další moderní byty. Kolaudace se plánuje na rok 2024 a už dnes si zde můžete zakoupit svůj nový byt. Celá lokalita je situována v srdci Prahy, přičemž na dosah budete mít rušné centrum, kam můžete kdykoliv vyrazit za zábavou a nákupy. Na druhou stranu zdejší bydlení nabízí klid pro vaše všední dny.

Jak se žije na Žižkově?

Žižkov není potřeba dlouze představovat. Každý ví, že zde najde velké množství obchodů i kaváren, stejně tak restaurací a barů. Samozřejmě můžete vyrazit také za kulturou do divadla, kina podívat se do galerie nebo vyrazit relaxovat do parku. Nové byty na prodej v Praze 3 jsou situovány v těsné blízkosti parku Židovské pece, který je pro relaxaci i sportovní aktivity jako dělaný. Sportovní aktivity si můžete užít také v rámci sportovních center a tělocvičen, přičemž v lokalitě je bezproblémová dostupnost:

  • Škol a školek i ordinací lékařů
  • Množství dalších služeb

Nově stavěné byty Na Vackově zahrnují celkem 208 bytových jednotek ve 4 domech. Od bytů je velmi dobré napojení na městskou dopravu, stejně tak si můžete užívat veškerého komfortu, který tato moderní čtvrt nabízí svou vybaveností.

Bydlení vysokého standardu

Pokud se rozhodnete investovat do bytu Na Vackově, je to investice na celý život. Najdete zde svůj nový domov na dobré adrese, ze kterého budete mít radost a kde budete prožívat své každodenní příběhy. Podívejte se na aktuální nabídku volných bytů, které jsou ještě k dispozici. Ze zkušenosti s dalšími bytovými komplexy ve stejné lokalitě však rozhodně neváhejte, protože byty se v takto žádaných místech rychle prodávají. Nabízené byty jsou v dispozicích od 1+kk po 5+kk, takže jsou skvělým řešením pro jednotlivce, dvojice i rodiny. Volba bytu, ve kterém se vám bude dobře bydlet, zůstává jedině na vás.