Moc mě baví cestování. Pokud se tedy nejedná o šestnáctihodinovou cestu autobusem do Paříže. Na naší dvojsedačce platilo pravidlo: Buď spí jeden, nebo ten druhý. Dva se vyspat rozhodně nemohli. Ale dost stěžování, jdu Vám představit svůj dvoudenní francouzský výlet!
Někdy v zimě mi přišel od pana ředitele email, který mi nabízel dvoudenní zájezd do Paříže spojený s konferencí o lidských právech a demokracii. A to všechno jen za 50 euro. Tak jsme jeli. O konferenci raději nebudu psát nic, to bych se zbytečně rozčilovala - zklamala mě. Pojďme se raději podívat na druhý den...

Navštívili jsme úplně všechno, co jsme navštívit chtěli. Naplánovala jsem obejít Place de la Concorde, Eiffelovku, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, Sacré Coeur, Louvre, Notre-Dame, Shakespeare and Company Bookstore a Bastillu. A to všechno v jeden den. Jeli jsme autobusem, zkusili jsme i jízdu metrem. Já jsem si koupila Jako zabít ptáčka v angličtině, hodila klíček od zámku do Seiny a konečně navštívila město zamilovaných... s tím mým milovaným. haha. A teď hurá na fotky!

P.S. Dopoledne a kousek odpoledne mrholilo a mlha se dala skoro krájet. Co si budeme, byla jsem lehce podrážděná. Ale pak! Se počasí naštěstí umoudřilo. :) 

Jeden náhodný objev - pomník princezny Diany, kam jsme si pověsili náš srdíčkový zámek.

Už jste někdy navštívili Paříž? Chystáte se?

post signature