V létě si všichni užíváme dovolenou, chystáme se vyjet na místa, která jsme předtím ještě nikdy nespatřili. Těšíme se na nové zážitky, chceme, aby vše proběhlo v naprostém pořádku. Nejde jenom o letenky, ale také řadu dalších věcí, které je nutné před cestou zajistit. Pokud ale bude vaše auto čekat přímo na letišti, kde o něj bude celou dobu postaráno, máte o starost méně, že? V takovém případě nemusíte hledat složité scénáře. Rovnou se přesunete se zavazadly k letadlu, neřešíte hromadnou dopravu a můžete se už jen těšit za sluncem a exotikou!

Rezervace se vám nabízí kdykoliv

Chcete mít po starostech, vyřešit parkování na letišti Praha z pohodlí domova a bez zbytečného stresu? Jistě, online forma je nejlepší. Nemusíte spěchat, není důvod, abyste si domlouvali osobní schůzky na pobočkách. Obejdete se bez čekání a nervů, rezervační formulář bude připraven 24/7, můžete jej tedy vyplnit kdykoliv. V případě potřeby je to možné dokonce i krátce před odjezdem na dovolenou. Administrativa je vyřešena už za okamžik, pak už stačí jen jediné. Být v domluvený čas na místě a předat klíče od vozu. Poté už vás čeká letadlo!

Kamera dohlíží na celé parkoviště

Zvolíte si garážové stání nebo budete chtít využít to venkovní? Obě varianty jsou k dispozici a samozřejmostí je i pečlivé zabezpečení. Kamera ve vysokém rozlišení plus fyzická ostraha, to je kombinace, která budí důvěru.

Doba příjezdu a odjezdu, to jsou základní data, která musíte zadat do internetového formuláře. Hned poté budete vědět, kolik za parking vlastně zaplatíte. K dispozici je také možnost ručního čištění a umytí vozidla, takže z dovolené můžete odjíždět domů nablýskaným vozem. Výhodou je i jednoduché placení za služby, kde se setká několik různých variant. Hotovostní platba i platební karta, záleží na vás.