Celé Těhu jsem přemýšlela kdy, kde a s kým si udělám nějaké ty bříško fotky. Nakonec to vyšlo úplně spontálně ~ s člověkem, který je vše, jen ne spontální, největší plánovačka co znám, hihi :) ~ s mou kamarádkou, dvorní rodinnou fotografkou a tou, která mi odsvědčila mé jedno velké ANO. Domluvily jsme si oběd jakože já poslední 2v1, bylo to totiž pár dní před termínem. ~ přesně 4 dny :) ~ Souhlasila a jen mi napsala: Uprav se, beru foťák.
Z těchto pár slov, krásného počasí a kouzelných uliček Starého města nakonec vzniklo bomba těhu album, které je prostě origoš.

Maxík byl u babí a dědí, takže o starost míň. Příprava byla celkem vtipná, po telu jsme konzultovaly co s vlasama jestli rovné nebo stažené. Vyhrál to nakonec můj oblíbený bobek, který je prostě tak utažený a přeláknutý, že vydrží ty nejdrsnější podmínky :D v tomto případě to bylo asi 40stupňové vedro, představa rozpuštěných byla krásná pouze doma, po absolvování cesty do centra, která je občas dost stresující ~ ty lidi jsou v tom vedru jak praštěný za tím volantem ~ a pak pešky na místo určení by mi ze super stylingu zbyla na hlavě jen spocená sláma. :) ~ to by nezachránil ani photoshop a to už je co říct, ten umí kouzlit přece ~ Škoda, že se nedá přelakovat makeup aby držel, nebo asi to nějak jde, ale já nic takového nevlastním. Jelikož samozřejmě, co si budem povídat, to vedro s tím udělá své, ale myslím, že to celkem šlo, stále jsem vypadala jako člověk.

Outfit byla další disciplína, v mém případě samozřejmě těhotenství je krásná věc, ale vypadat hezky při 20kg navíc se prostě chce trošku zamyslet nad tím, co na sebe. A tak jsem na sebe hodila to neupnutější co jsem našla :D ~ proč to skrývat, že, aspoň pak uvidím tu hubnoucí změnu. ~ oooo já naivní matka :) ~ Na mé krásně opuchlé nohy jsem si nemohla vzít nic jiného než sandály ve stylu Asterixe ~ v mém případě spíš Obelixe :) ~ ale aspoň jsou zlaté, takže jsem zvolila zlatou kabelku a jak jinak než zlaté šperky.

Posílám odkaz na PhotobyAneta, kterou teda opravdu vřele doporučuji, je strašně šikovná, svá a její fotky mají své kouzlo. Nebude trvat dlouho a hodím vám sem všechny fotky co od ní máme od focení narozenin, oslav, Maxíka až po zimní těhu a porodnici. Ráda fotí rodinné a dětské téma, ale přemluvíte jí na cokoli, to už mám zmáklé. :)

Zde je na ní odkaz tak mrkněte:
https://photobyaneta.pixieset.com

Můžete jí sledovat i na fb nebo instagramu, kde uvidíte nejžhavější novinky:
https://www.facebook.com/photobyaneta/?fref=ts
https://www.instagram.com/photo.by.aneta/

Jo a asi se s nějakou fotečkou přihlásím do soutěže o nejkrásnější těhu fotku roku 2017, tak vám pak na svůj Fb hodím link, kde mě a Anet budete moci podpořit. :)

Tak už dost řečí, nejdřív ty její profi fota a pod nimi moje crazy před odjezdem, tak se bavte a dejte vědět, jestli se líbí. :)

Mějte se a smějte se,
Vaše BYLYLU

A tedˇty z backstage :D