Pixers.cz mě požádali o spolupráci a já kývla. Nejdříve jsem trochu pátrala, kdo se za značkou ukrývá a objevila jsem tým mladých sympaťáků. Zaujalo mě, že produkty jsou pouze z ekologických materiálů, ale třeba i to, že je to firma globální, která je schopna komunikovat v jedenácti jazycích.

Jde o stránky, kde zakoupíte obrazy, ale nejen ty, také plakáty, fototapety a nálepky. Stovky produktů, tisíce, statisíce, milióny… A to fakt! Dokonce vám zhotoví i váš vlastní motiv. Takže co bylo nejtěžší? VYBRAT SI! Není snad v lidských silách a možnostech prohlédnou všechny obrazy, ale vyhledávač na stránkách vám to usnadní. Můžete si navolit druh produktu (fototapeta, obraz apod.) podle umístění, témat, kolekcí, materiálů, rozměrů atd. Je to jen na vás.

Já zadala slovo “mramor”. Z těch, které se vyfiltrovaly, jsem nakonec vybrala mé favority. Jukněte. Zvolila jsem obraz na plátně a také dva plakáty Premium. Kam dám plakát, zatím netuším, ale o obrazu na plátně jsem měla jasno hned. V rohu u jídelního stolu.

Pixers.cz a GIVEAWAY

 

Pixers.cz a GIVEAWAY

 

Pixers.cz a GIVEAWAY

 

Pixers.cz a GIVEAWAY

Jeden z těchto dvou plakátů  ve velikosti 40 x 60 cm tu mám pro vás nebo třeba pro někoho z vašeho okolí, komu  by mohl udělat radost. Stačí, když mi napíšete na vás kontakt a třeba i tip, co zaujalo na stránkách pixers.cz vás, nebo podle jakého  hesla byste třeba hledali vy ten váš nej obraz, plakát, tapetu apod. A také mi napište, který plakát byste v případě výhry preferovali – černý nebo barevný mramor? Pište do soboty 28. 1. 2017, následně vylosuji výherce.

Pixers.cz a GIVEAWAY

 

Pixers.cz a GIVEAWAY

 

Pixers.cz a GIVEAWAY

Tak hodně štěstí a prima den:-).

Pixers.cz a GIVEAWAY