Včera jsem se vrátila z mého pobytu v Rize. Týden utekl jako voda. Mé tělo to ustálo a zvládlo vše i v trochu ztížených zdravotních podmínkách. Pokud mě sledujete na IG, asi víte, že jsme výletili, viděli památky apod. Fotek mám dost, sdílela jsem velmi málo. Nebyl čas, vlastně ani tolik chuť. Spíše jsem si ty chvíle v Rize užívala a snažila se naplno vnímat. Znáte to, někdy člověk stále fotí, ale ta realita mu při snaze zachytit ten nej záběr trochu uniká. Plánuji samostatný článek, kde moji cestu zmapuji.

Dnes jsem se odpoledne věnovala zahradě, další kus práce za mnou. Byla by škoda toho pěkného počasí nevyužít. Při té příležitosti jsem si udělala zřejmě jednu z posledních květin v několika různých barevných odstínech. Mimochodem je až neuvěřitelné, jakou změnou zahrada prošla za jeden jediný týden. Mnoho listí opadalo a celkově se zahrada hodně zabarvila do podzimních odstínů.

Zítra bych ještě chtěla ostříhat pár keřů před domem a také připravit cibule tulipánů do květníků, abych jich měla příští rok na jaře plné nádoby jako letos. Krása to byla. Snad se zadaří. A taky potřebuju nutně uklidit:-).

Hezký víkend všem.