Možná si pamatujete, že jsem se tu nedávno chlubila výhrou na IG profilu Alamara Soap, tedy vyhrála sestra a s ní i já, protože v komentáři uvedla mé jméno.

Když jsem svoji radost na IG prezentovala, firma mě oslovila v rámci spolupráce. Vím, že ty spolupráce nejsou mezi čtenáři moc oblíbené a teď se tu s nimi roztrhl pytel. Uznávám, je příjemné, když vás někdo osloví, protože se mu líbí váš profil, nebo fotky a také upřímně proto, že to s sebou nese i nějakou odměnu ve formě produktu. Takové dárky vždycky potěší, to nezastírám. Na druhé straně, na všechny spolupráce nekývu. Mně ale na tom procesu stejně tak baví ta výzva. Jak produkty co nejlépe nafotit, jak to všechno vymyslet, abych byla spokojená s výsledkem já i zadavatel. Těší mě to stejně jako ony věci, možná i více.

Při focení kosmetických produktů této značky jsem se vyřádila, moc mě to bavilo. Co si budeme povídat, tahle “pozlátka” většinu žen přitahují a lákají. Kosmetiku máme ráda a používáme v nějaké formě určitě každá.

a tady výsledek:

…sůl do koupele TIME TO RELAX…
…růžový prášek… smíchat s /pleťovou/ vodou a máte masku na obličej…
…tuhé mýdlo…
…kafrová mast třeba na bolavá záda a cukrový scrub…

O všechny produkty na fotce probíhá na mém IG účtu ještě do dnešní půlnoci soutěž, kdo by měl zájem. Vím, info trochu na poslední chvíli, ale nestíhám…

Tuhá mýdla mám sama vyzkoušená, jsou skutečně velmi vydařená, voňavá. Zbytek rodiny si zase rád užívá koupel v soli TIME TO RELAX, já jsem spíš sprchová:-). Na IG hodně lidí doporučuje i jejich tuhé šampóny, kromě mýdel nebo právě zmíněné soli. Já mám spadeno na mýdlo na ekzémy pro manžela.

Přeji hezký víkend.