V pondělí jsem se vydala do města s cílem nakoupit vše nezbytné na svátky, abych pak už jen následující dny v sousední vesnici dokoupila pečivo. Také jsem stihla kadeřnici, po čtvrté hodině vyzvedla děti ve školce a v půl páté dosedla na gauč zcela bez sil – z minuty na minutu.  Ale jsem ráda, že jsem to zvládla, zda něco chybí, poznám případně až na Štědrý den:-).

Takže jsem si přivezla kila ovoce, stejně tak i vše možné, ale také kytičky. Jen doufám, že vydrží až do soboty. Chtěla jsem něco bílého, padly mi do oka tulipány. Mám světle růžové a bílé. Hyacinty jsou zatím pidi, tak uvidíme, zda nám zkrášlí vánoční tabuli. A stihla jsem si udělat i radost, naprosto neplánovaně, když jsem kamarádce v jejím krámku předávala medy, objevila jsem náramek na ruku – šedý -teď má oblíbená barva, a ve slevě:-).

Pondělní nákupy

 

Pondělní nákupy

 

Pondělní nákupy

 

Pondělní nákupy

 

Pondělní nákupy

Už se těším, až zasedneme ke štědrovečerní večeři a ke slavnostně prostřenému stolu. Letos bude úplně v novém – to už vím:-).  Základem bude lněný ubrus, nové prostírky i talíře. Nemůžu se dočkat:-).

Mějte se fajn.

Pondělní nákupy