Tak už nastal jeden z nejhezčích ročních časů – advent. Mám ho ráda, těším se každý rok a úplně na vše:-). Dárky kupuju postupně někde od září a každý rok si poté uvědomím, že to je dobrý nápad a ta nej strategie. I když většinu objednám online, někdy musím zajít i do obchodu kamenného.

Včera jsme po cestě od rodičů jeli kolem nákupního centra, podotýkám, že bylo kolem páté odpoledne, potřebovala jsem vrátit synovy boty, které nevyhovovaly. Když jsme viděli tu frontu aut mířící tam i pryč od hypermarketu, měli jsme trochu obavy, ale naštěstí ten náš obchod má sůj vlastní vchod z vnějšku, žádní lidé tam nebyli, takže my uspěli rychle. Ale to jsou ty chvíle, kdy jsem ráda, že do těch davů nemusím, protože uvnitře to zřejmě vypadalo úplně jinak:-). A to je měsíc před Vánocemi. No nic.

Dnes jsem vám chtěla ukázat náš jednoduchý adventní svícen. Když jsem ho kdysi viděla v bchodě Milky, zamilovala jsem se, což se mi stává tedy i u jiných věcí :-), ale zatímco jinde láska upadá, tady ta náklonnost drží pořád! Je nádherný sám o sobě, takže jsem ho dozdobila jen jemně, dominantou zůstávají svíčky značky Broste. Měří úctyhodných 35 cm.

Užívejte tento čas naplno, pokud možno bez velkých stresů. Krásnou první adventní neděli.