Máme se prázdninově. Vloni jsme jarní prázdniny měli jako poslední turnus, letos tedy naše oblast prázdninami začíná. Volno se nám tak společně s pololetními prázdninami protáhne na 10 dní! Zní to krásně.

Nemáme nijaké velké plány, ale doma celou dobu také nebudeme…dáme brusle, nějakou návštěvu, procházku a podobně.

Jsme pár týdnů bez televize a myslím, že nám to jde dobře:-). Syn má relativně nový X-box z druhé ruky, takže se baví tam. Ne pořád, ale přece. Z toho úplně radost nemám, snažím se to regulovat. Upekli to s tatínkem. Pohádku na pc jsme pustili párkrát. A já si 2x pustila Slečnu Marplovou:-). Víc čtu, víc si povídáme. Na druhu stranu byly i momenty, kdy bych si nějaký pěkný film na veliké obrazovce pustila večer s chutí:-). To zase jo!:-)

Děti donesly vysvědčení, pro Baru bylo první. Ve škole dostává poměrně dost dvojek ze psaní, přestože za mě nepíše úplně špatně, natož když se to teprve učí. Nejsme na to od syna zvyklí. Celkově mě mrzí náš systém školství, byť jsem jeho součástí, to známkování atd., ale to by bylo na dlouho. Veliká výhoda je, že naše Baru je splachovací. Honzík první dvojku kdysi obrečel, Baru to neřeší. Jsem ráda.

Užijte si prázdniny nebo alespoň víkend.

Hezké dny.

PS: Soutěž o fotku dortu Pavlova jsem nevyhrála:-). Píšu spíš pro ty, co sem chodí a nemají IG. Přesto děkuji za podporu a milá slova:-).