Tyhle červené strečové kozačky byly velkým hitem už na jaře. A já to zase jako vždycky prošvihla. Viděla jsem je po létě i v Zaře, ale když tak ty chudinky tak stály, ani se mi v té chvíli vlastně nelíbili. Jenže pak je vidíte na každé druhé světové blogerce a začne se vám tenhle styl bot líbit a zrovna v té červené. A jak tomu tak u mě bývá, nedaly se v tu dobu nikde sehnat. Stává se vám tohle taky? Tak jsem strávila několik hodin hledání a googlení, až jsem je objevila u Miss Selfridge. Nejsou nejdokonalejší, ale účel splnily. Červená není úplně moje barva, protože je prostě hodně výrazná a na to je potřeba odvaha, ale proč to nezkusit. od toho ty outfitové posty jsou, aby vás třeba i k něčemu novému inspirovaly.
Jak takové kozačky nosit? Zkoušela jsem je k šatům v nude nebo béžové barvě a taky vypadaly super. K džínům s rovnými nohavicemi se mi ale líbí nejvíc. Stačí je nechat barevně vyniknout v jednoduché kombinaci, nebo přidat další červený detail…potisk na tričku nebo rudá rtěnka. Červená si dobře rozumí s černou, bílou, béžovou, krémovou, šedou, ale klidně zkuste i něco neokoukaného, jako mix růžové a červené. Nebo vzory, černobílí kostka nebo puntík s ní dobře funguje. A světlá džínovina k rudé prostě patří, stejně jako leopardí vzor. Nedivte se, že na sobě nemám kabát a šálu, fotky jsou staršího data, ale vy si to tam domyslíte, že jo..? 😀  Chtěli byste příště nějakou outfitovou inspiraci, jak tenhle typ kozaček nosit?
A abych nepsala jen o outfitu i pro ty, co sem občas chodí pro moje moudra…chci přidat pár řádků o blížících se Vánocích. Aby se přiznala, mám to tenhle rok úplně jinak, než doposud u mě bývalo zvykem. Dárek mám jen jeden a to pro přítele, zbytek budu nakupovat v lednu, až pojedu k našim. Máme totiž v plánu po Štědrém dnu utéct na chaloupku do Beskyd a strávit tam zasněžený Silvestr. Už se na to hrozně těším a hodlám si to náležitě užít. A co je nejlepší, na té chalupě není internet. Tohle už hodně dlouho potřebuju.
Nemám doma ani pořádnou vánoční výzdobu a nějak mi to nevadí. Teprve v pondělí jsme koupili stromek a zítra se snad dostanu k tomu, abych ho nazdobila. Prostě to tento rok nehrotím a nebudu ani péct cukroví a už vůbec nehodlám dělat Vánoce jen pro fotku, ale pro nás. Sama vím, jak to u blogerů doma vypadá. Minimálně měsíc dopředu si už připravují vánoční obsah, aby měli co postovat, ale mě tohle omrzelo. Chci si to užít po svém a hlavně nic nemuset, dělat jen to, co chci. Takže pokud vám u mě chybí vánoční inspirace, mrkněte se do starších postů. Já hodlám odpočívat, vypnout a užívat si společného času offline. Jak to máte doma vy? Honíte se za dárky a dokonalou výzdobou, nebo jste na tom stejně jako já?

 

Zara blazer, Levis tee, vintage jeans, Rebeca Minkoff bag, Miss Selfridge boots
Photo: Seulement Teresa