Teď je takové to nebezpečné období, kdy se na nás řítí slevy ze všech stran. Ono se zlevnňuje pořád něco v průběhu roku, ale mám pocit, že ty letní a zimní jsou největší.

Byly doby, kdy jsem jezdívala na prázdniny do Německa, kde již kdysi býval SSV – jakože letní výprodeje, a byla i zimní varianta WSV. Já tam mívala dost volného času a lovila ty nej kousky ve slevách, nejdříve v markách, pak už v eurech:-). Pokaždé jsem si odvážela “německý” šatník. My všichni z minulého režimu víme, že mezi tím naším a německým býval dost rozdíl a i po revoluci trvalo, než jsme je dohnali. Jezdívala jsem tam v době cca před dvaceti lety.

Teď to mám jinak. Ve slevách obvykle nelovím nejlevnější kalhoty a trika, ale doplňky do interiéru. Mám je ráda, to už víte, baví mě to. Kupuji si tyhle věci mnohem častějí než oblečení, tam s věkem preferuji kvalitu spíše než kvantitou /ale kdoví, zda by manžel souhlasil:-) /.

Takže jak už asi tušíte, dnes úlovek ze slev.

Asi jste poznali, že jde o nový plakát. Příznávám, že nebýt slev, nekoupila bych ho. Lákal mě rozměr v poměru s cenou, ale samozřejmě i přírodní motiv. O to víc jsem nadšená, jak se mi na novém místě líbí. Někdy stačí málo a změna je veliká. Jak víte, změny tohoto typu mě baví:-). A asi i tušíte, že tohle není jediný úlovek. Tak zase příště.

Pěkný den.

PS: Marůdek se lepší, tak snad bude lépe. Vytěžila trochu na tom, protože je s námi doma, kam původně chodit neměla, a myslím, že je VELMI spokojená:-).