Letos před Vánoci mám štěstí na samé krásné nabídky ke spolupráci. A tak když jsem dostala nabídku z eshopu Labeloo, hned se mi tam zalíbily skleněné láhve Equa. Značka Equa pochází ze Slovinska, spojuje v sobě slova ECO a AQUA (voda) a také znamená oceán v latině. Opakovaně použitelné lahve vyrábí a navrhuje už od roku 2010, jsou ručně foukané, soustředí se na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu, které je vhodné i pro smoothie nebo ovocné vody, kousky ovoce snadno vložíte a zase vyndáte. Lahve splňují ty nejvyšší ekologické parametry, jsou přírodou snadno odbouratelné a hlavně – používat je můžete až 10 let. Víko je vyrobeno z nerezové oceli a polypropylenu se silikonovým kroužkem, který zajistí, že láhev je 100% nepropustná.

Soutěž o designovou skleněnou láhev Equa Mismatch WhiteŘíkáte si proč zrovna skleněná láhev? Ze skla voda chutná nejlépe a navíc se mnohem lépe se udržuje než plast, nepoškrábe se (což se u plastových lahví může snadno stát i jen po několika pečlivých umytích). Také nepřejímá barvy ani pachy a samozřejmě do vody nevypouští žádné nebezpečné toxiny jako jsou ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A). Borosilikátové sklo, ze kterého je tato lahev vyrobená, je odolné teplu i mnoha pádům, pevnější a přesto lehčí než běžné sklo (je ale potřeba s ním zacházet opatrně, zcela nerozbitná láhev samozřejmě není). I díky těmto vlastnostem se borosilikátové sklo používá pro výrobu potápěčské techniky nebo laboratorního skla.Soutěž o designovou skleněnou láhev Equa Mismatch WhiteSoutěž o designovou skleněnou láhev Equa Mismatch White
Soutěž o designovou skleněnou láhev Equa Mismatch WhiteVybrala jsem si láhev Equa Mismatch White o objemu 0.55 l, což je taková ideální velikost do kabelky, vyrábí se ale taky ve větší velikosti s obsahem 1 litr. Láhev má krásný minimalistický tvar a monochromatický grafický design od studia Desnahemisfera a je prostě krásná! Nemyslíte?A o jednu takovou si můžete zasoutěžit! :)) Co pro výhru musíte udělat?

  • Napište mi do komentáře,která láhev značky Equa z nabídky eshopu Labeloo se vám líbí nejvíce.
  • Budu ráda, pokud dáte likemémublogu na Facebookunebo mě budete sledovat na Instagramu.
  • Nechte mi na sebe kontakt, abych se vám v případě výhry mohla ozvat.Mail zadejte s podtržítkem namísto zavináče, aby vám nechodil spam (např. jmeno_seznam.cz :))

Komentáře můžete přidávat až do 23. prosince a v povánočním týdnu vylosuji vítěze, kontakt předám eshopu a po Vánocích k němu doputuje ještě jeden opožděný dáreček. Hodně štěstí! :))SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!Losoval opět random a tentokrát se štěstí usmálo na komentář číslo 61:Soutěž o designovou skleněnou láhev Equa Mismatch WhiteMějte se moc krásně a užívejte si adventní čas! Evi//foto moje©gathermomentsa z webu firmy Equa, moc děkuji zastoupení Labeloo za věnování ceny do soutěže.