Existuje snad něco hezčího, než rozkvetlý sad a jarní slunko...? Já se na to těším jak na Vánoce a pak je to během chvilky hned pryč, proto se vždy snažím tuhle krásu alespoň zachytit na fotkách. A tak pro vás mám tuhle fashion story z Petřína od mé milované Terezky, která je na focení talent a jejíž tvorba je čímdál lepší. Edit je můj, aneb jemné barvy a přechody jsou moje, kdo mě už zná :)
Na sobě mám sako a tričko ze secondhandu a ušitou sukni s Dior potiskem Toile de Joy, který mě hodně baví. Vlastně celý look se tak nějak nese v Dior stylu i s těmi combat botami. A tyhle kontrasty jsou moje. Trochu jsem se zasnila nad poslední návštěvou Dioru v Pařížské. Tolik krásy na jednom místě. Ty tylové sukně, trenčkoty s podobným vzorkem, krajkové šaty a sandály do špičky. Hned bych se tu oblékla celá. Nejvíc koukám po klasickém jednořadovém saku, které mají teď v kolekci. S kulatými okraji a kratší fazonou. Takový retro kousek určitě musí někde viset na ramínku v sekáči. Jen mít čas to teď prozkoumat.
Tak já se jdu zase zasnít a doufám, že mi brzy přijde ten pudrově růžový tyl na sukni, protože to chce na jaro něco růžového a sladkého. Napište mi, po jakém kousku saháte v jarních měsících nejraději?
Anebo tipy na témata, o kterých byste si rádi přečetli příště, ať už kolem svatby, fashion, kosmetiky, nebo čehokoliv jiného...zase se do toho ponořím, až bude více času a nebudu oběhávat záležitosti kolem svatebních příprav :)
 
Zara blazer, HM Tee (both secondhand), belt (noname brand), DIY skirt, Bimba y Lola boots, Gucci bag