Mikuláš

V noci z neděle na pondělí jsem si vzpomněla, že na Mikuláše mívají děti v naší školce kostýmy. Narychlo jsem poskládala nějaké oblečení pro andílka, přilepila jsem hvězdu na čelenku, aby byla slečna spokojená. Loni kostým neměla a já uháněla alespoň pro šílené blikající rohy, aby měla dušička klid. Ve školce měli besídku a to bylo vlastně jediné místo, kde čerta, anděla a Mikuláše tenhle rok viděla. Domů si je pozvat neodvážím, ona se totiž bojí a já jsem máma citlivka:). Stačilo, aby jí čert od sousedů zamával do okna.  
Co se týče nadílky, ve školce děti dostaly do pytlíku takový ten klasický perník, který jsem dostávala jako malá i já:). Já jsem jí nachystala skromnější punčochu, protože se činili i prarodiče. 
A jinak doma postupně přidávám nějaké další dekorace. Napečené mám linecké (bude brzy na blogu, je embosované válečkem), namlela jsem pistácie na rohlíčky a vyloudila jsem od tchýně recept na její marokánky, které mám moc ráda.

Zkoušíte letos nějaké nové cukroví? V příštích dnech se můžete těšit na fotky z pečení, na vánoční knížky, dekorace a na nové vzory ve zdobení perníčků:). Prosincové blogování mám nejradši!
Mějte se krásně,
L.
Přečtěte si více