Někdy mám chvíle, kdy přemýšlím, jestli sama sebe můžu počítat mezi bloggery. Mám pocit, že jsem někde na rozcestí mezi normálním životem a tím blogerským.
Třeba fakt, nemám ráda nakupování, protože je to hrozná ztráta času. Když můžu, nakupuji na internetu. Nehromadím oblečení a nejsem žádný shopaholic. Kupuji si věci na víc než jednu sezónu. Kvalita je u mě na prvním místě a nositelnost taky. Asi nikdy nevyrazím na fashion akci v něčem, co bude pouze poutat pozornost, ale já v tom budu vypadat jak pytel brambor. Pro mě je ženská silueta ta nej a škoda ji kazit neforemným oblečením.
Kde jsme to zůstali..? U toho hromadění. To taky znamená, že to, co už nenosím, prodávám dál nebo někomu daruji, přešívám, apod. Prostě nerada cokoliv zbytečně vyhazuju, když nemusím. Takže z toho vyplývá, že neutrácím pouze za oblečení. Ano, je to možné. Mnohem víc, je pro mě teď cestování a kdybych měla možnost, jezdím každý měsíc někam. Miluju to! Stejně jako naši českou přírodu a malebná města. Neláká mě New York ani Bali a další profláknuté destinace, které jsou sice tak Insta friendly, ale to je tak asi všechno. Realita je ve skutečnosti jiná a ty dokonalé fotky jsou někdy jen pozlátko. Strašně ráda mám ty místa aspoň chvíli pro sebe, proto je mi u nás tak moc dobře.
Čímž se posouváme k focení. Mám přítele, který nerad fotí, ale i přesto mi pomáhá. Takže z toho vyplývá, že nemám potřebu neustále vytahovat foťák a fotit vše, co se mi ten den mihne před očima. Jde to, když si to tak nastavíte. Nemusím každý den postovat blbosti do Stories a dělit se o všechno, co se mi přihodilo. Soukromí je cennější, než si myslíme.
Nevypadám dobře na kameře a už vůbec mě nechtějte slyšet. Naživo je to opravdu lepší, věřte mi. Proto ode mě nečekejte, vyprávění na IG nebo videoblogy. Prostě jsem se proto nenarodila, za to se s váma ale moc ráda potkám osobně.
Nevybírám si místo v restauraci podle toho, kde se dá dobře fotit. Nekupuji si sladké, které si cvaknu a pak putuje do koše. Nikdy neplýtvám a nevyhazuji jídlo. Proto nemám ani tu vysněnou postavu. Jídlo si užívám a neodpírám. Za to vám ale ukážu, jak nastylovat outfit, když máte úplně normální křivky. Nefotím se při cvičení, protože prostě v tu chvíli makám a na tohle není čas, natož energie. Kdo nevěří, ať se přidá, dáme si do těla 🙂
Jsem prostě normální. Bloguji, sdílím s vámi ten svůj kousek světa a stojím nohama na zemi. A tak se v tom cítím nejlépe. Je to pro mě velký koníček, ale žádná otročina. Protože jedině tak můžu dělat, co mě baví…
A ještě jedna poslední věc. Kdo bude příští úterý v Plzni, stavte se za mnou v Papírně. Ráda vás poznám 🙂

 

COS coat, HM pleated skirt and turtleneck, Lindex shirt, Chloé bag, TOMS sneakers (urbanlux.cz)