Rtěnkám, natož červeným, jsem za celou svou existenci moc nepřivykla a použila jsem je tak jen párkrát za život… Nějak jsem se necítila na to zvýrazňovat své rty barevně víc, než to udělala příroda sama. A taky jsem měla strach, abych si pak nepřipadala jako některá ze slečen s krátkou sukní u E55 🙂

Před časem mi ale jedna dobrá duše nasadila brouka do hlavy… Dlouho se nedělo nic. Ale když jsem včera dopoledne jela po malém zákroku od kožní lékařky domů a stavovala se po cestě do drogerie, UDĚLALA JSEM TO!

Normálně jsem si koupila svou první ČERVENOU rtěnku a namalovala se s ní. Úplně mi u toho bušilo srdce a přemýšlela, jak se vlastně cítím.


No a je to DOBRÝ! Moc dobrý 🙂 Na fotkách jsem ukázala i zuby, protože si myslím, že s nimi ta rtěnka více vynikne… a taky mi hezky ladí k červené výšivce na šatech :-))) 
Nabyla jsem dojmu, že jsem se pro tuhle rtěnku od značky přírodní kosmetiky Alverde v odstínu “elegant red” prostě narodila (hlavně mi teď aspoň pár dnů prosím nepište, že jako ani trochu ne )
Ten malý zákrok (který jsem kvůli studu absolvovala až po minimálně 10 letech od té doby, kdy jsem malý kožní výrůstek na jednom svém intimním místě objevila), stejně jako ta rtěnka, to byly další mé pokusy o to zase trochu vystoupit ze své komfortní zóny… a povedlo se, jak málo někdy stačí ke štěstí .-)

Krásný den – s červenou, i bez červené 🙂
A.