Dlouho jsem vás nezavedla k Barče. Je to její království, je spíše podle jejího gusta než mého:-), ale snažím se to respektovat, alespoň dokud to jde a není třeba mého zásahu:-). Asi víte, o čem mluvím:-).

Teď jsem ale měla důvod. Bonami mi nabídlo vybrat si u nich něco dle mého výběru, tentokrát jsem myslela právě na Barču. Já vybrala kategorii, ona konkrétní typ, šlo o povlečení, no a plameňák byl jasná volba. Nebránila jsem jí. K tomu jsme sáhli ještě po jedom menším polštářku.

O víkendu jsme postýlku trochu načančali, tak mohla na fotky. V nedávné době jsme přidávali nad postel baldachýn, který jsem ozdobila bambulkami, pár jich už zmizelo, kam asi?!, ala Barča si ho přála, že se méně bojí. Šikmina určitě není ideální pro instalaci, ale tu pomyslně ochrannou funkci snad plní.

Když už jsem byla v tom focení, cvakla jsem i pár dalších detailů:

…myšky nás obě baví jako hračky i knížky:-)…
…tuto kočku dostala Barča k Vánocům jako symboliku…naši Micku…
…sněžítko je v holčičím pokoji prostě nutnost…

No a když jsme to tam tak chystali, přišla Baru s tím, že by chtěla postel dát jinam. Po kom ta holka asi je?! Takže jsem jí slíbila, že si v pátek místo prázdnin uděláme holčičí stěhovací den:-). Ono tam moc možností změny není, takže uvidíme, co z toho nakonec bude:-).

Mějte prima dny.