Jsem moc ráda, že se spolu s dalšími blogerkami i letos můžu zúčastnit soutěže s Bella Rose o nejhezčí styling – tentokrát s dekoračním kruhem od Madam Stoltz. Přiznávám, byla to výzva, protože mě trochu tlačil čas.

Vy máte možnost získat poukaz na nákup v obchodě Bella Rose v hodnotě 1000,- Kč. Stačí mi v komentáři zanechat odpověď na otázku:
s jakým doplňkem z e-shopu Bella Rose byste si nejraději doma vykouzlili vánoční atmosféru?

Prosím, komentujte do 26. 11. 2019. Poté vylosuji jednoho semifinalistu, který i s ostatními semifinalisty u jiných blogerek postoupí do finále, ve kterém majitelka obchodu Martina a její odborný tým 28. 11. 2019 vylosují vítěze.

A tady je můj vánoční styling: zvolila jsem větvičky, které najdete běžně v lese nebo na zahradě a jednoduchou vánoční ozdobu ve zlaté barvě jako je kruh.

A pokud nemáte možnost kruh zavěsit, stačí ho opřít o zeď. I tak bude vypadat hezky.

Držím vám pěsti:-). Myslím, že zejména v předvánočním čase by výhra udělala ohromnou radost, protože na BR najdete snad vše, co je třeba k vykouzlení té nejlepší vánoční atmosféry, na jednom místě. A to se hodí.

Pokud nechcete čekat, zda se na vás usměje štěstí, můžete již teď objednávat v obchodu Bella Rose s 20% slevou při zadání kódu: VANOCENORDICPASSION od teď do 15. 12. 2019.

Hezké dny.