… tak svůj nový čepicový model, uháčkovaný kombinací předních a zadních reliéfních sloupků, nazývá náš Jirka. Náš tatínek tvrdí, že je to pravá nefalšovaná rasta čepice. No a já měla za to, že háčkuji homeless čepici 🙂

Ať už však čepici budeme nazývat jakkoliv, jisté je, že stejně jako tu loňskou, kdy jsem si testovala vzorek na jiné síle příze, se i ta letošní neobešla bez párání. Dělala jsem ji natřikrát, než jsem byla s výsledkem definitivně spokojená. 
 
V průběhu mi navíc došla tyrkysová příze, kterou jsem pak nemohla sehnat, nahradila jsem jí tak téměř identickou tyrkysovou jiné značky, ta však byla o fous silnější a stejně mi opět došla. Jak se říká “do třetice všeho nejlepšího” a platí to, nakonec jsem skončila u objednávky přes internet a u původní příze a když už byla doma, znovu se páralo s cílem zachovat jednu značku příze (Elian Nicky).
 
Učený však z nebe nespadl a já tak budu, stejně jako loni, zase o něco chytřejší a ta případná další rasta/homeless/úlí čepice, kterou si u mne objednala naše Viki, už půjde jedna báseň :-)) A s ní pak snad i ten slibovaný návod .-)
 
Mějte krásný den.
 
A.