O víkendu jsme vyrazili využít náš poslední svatební poukaz. Poslední svatební dar. Loňské léto jsme se vydali do Štajnhausu v Mikulově, tentokrát jsme vyrazili do vyhlášeného Café Fara v Klentnici. Rekonstrukce je dílem architekta Marka Štěpána a je opravdu povedená!
Ubytovali jsme se v nejkrásnějším Rajském pokoji, ochutnali skoro všechny ty dobroty, co tu vaří. Fenomenální byla taky farní snídaně a relax ve vířivce i u venkovního bazénu vyhřívaného na 28°C, takže i na konci května bylo koupání moc fajn. Počasí nám vyšlo krásně, jeden z mála slunných dnů mezi všemi těmi upršenými. Ale i tak bychom tu měli co dělat, mají tu totiž i saunu a vnitřní relaxační zónu.

Strávili jsme tu jen jednu noc, ale dokážu si tu představit mnohem delší pobyt! Přijeli jsme v neděli, zamířili na odpolední kávu s dortíkem a moc dobrým morušovým sorbetem a k bazénu.Před večeří jsme si vyšlápli na Sirotčí hrádek, odkud je krásný výhled na okolí. Potom už následovala večeře.

V pondělí bylo na Faře o poznání klidněji, po úžasné snídani (tu si mimochodem můžete dopřát i když se tu neubytujete) a prohlídce muzea kávy jsme ještě chvilku relaxovali v zahradě.


Odpoledne jsme se vydali na výlet na Pálavu na Dívčí hrad. Celý okruh z Klentnice má nějakých 10 kilometrů, takže to byl takový pohodový půldenní výlet. Výlet jsme zakončili pozdním obědem opět v Café Fara a pak už se vydali zpátky směr Brno.


Byli jste v Café Fara? Jak se vám tam líbilo? Nebo máte jiný tip na výlet, který vás v poslední době nadchl? Budu moc ráda, když se podělíte!

Mějte se moc krásně! Eva
//foto moje ©gathermoments