Zařizujete si právě koupelnu a vybíráte si nový sprchový kout, vanu a veškeré další nezbytné vybavení? Poradíme vám, jak si vybrat sprchový set na míru, který bude funkční, ale zároveň moderní a v souladu s aktuálními koupelnovými trendy.

Na velikosti, materiálu a tvaru sprchového setu záleží

Sprchové sety vybírejte s ohledem na to, zda je umístíte do sprchového koutu nebo do vany. Prvním bodem, co musíte zohlednit při výběru sprchové setu, je jeho velikost, tvar a materiál, ze kterého je set vyroben. Velikost setu přizpůsobte místu, tvar svým preferencím a materiál volte co nejodolnější, aby vám set dlouho vydržel.

Myslete také na úsporu a průtok vody

Chcete-li při mytí ušetřit, je nutné uvědomit si to již při výběru sprchové hlavice. Chcete-li si totiž sami regulovat průtok a množství vody, je vhodné zakoupit si sprchovou hlavici s regulovatelným proudem. Díky tomu si můžete užívat sprchování běžným proudem, silnějším soustředným nebo například osvěžujícím rozprašovačem.

Moderní, kvalitní a designové

Toužíte-li po sprchovém setu, který se bude hodit do moderní koupelny, bude vyroben z kvalitních a odolných materiálů a rovněž bude v designových barvách, víme, kde se vaše sny splní. Právě takové sprchové sety totiž koupíte levně na HeavenShop.cz. Pestrá nabídka tohoto e-shopu se ale zdaleka nesoustředí pouze na koupelnové vybavení.

Vaše koupelna si zaslouží to nejlepší, pořiďte se do ní sprchový set z kvalitního a odolného materiálu. Díky tomu vám vydrží dlouho v perfektním stavu a vy si tak budete užívat každou sprchu a koupel naplno. Jestli se vám aktuální koupelnové trendy nelíbí, dejte přednost setům, které jsou nadčasové a o nichž víte, že se vám budou líbit i za několik let. Investice do kvalitního koupelnového vybavení rozhodně není na škodu.