Ano, v době, kdy většina činí pravý opak, já jedu služebně do zahraničí. Navíc se studenty. Takže jistá zodpovědnost za ně, abychom se vrátili v pořádku, bez nákazy.

Jedeme do Paříže a Londýna. Klasická poznávačka. Bude to náročné, ale pokud se to povede, budeme plni zážitků a dojmů. Vracíme se stylově 13. v pátek:-).

Nemyslím na pověry a snažím se vyhýbat i těm nejnegativnějším zprávám v okolí, což nejde stoprocentně. Trápí mě zároveň i fakt, že jedeme busem a já v něm nespím. Neumím to. I během 22hodinové cesty z Rigy jsem neusnula. Od pondělí do pátku spíme v posteli jen 2x, tak mi držte pěsti:-).

Moc se těším, ale zároveň i na to, až budeme v pořádku zpět. Během cesty bych výlet ráda mapovala na Instagramu. Možná mobilem ulovím i nějaké hezké záběry, které bych mohla vložit na blog. Jinak sem dávám jen fotky ze zrcadlovky.

Fotky pelmel všeho možného z posledních dnů:

…na blogu hezky vidím, jak se cyklím…
…fotka výše je nová – začínající sezóna jahod v obchodech…
…fotka níže je rok stará a jak je vidět, jahody jsou na stejném dřevěném talíři, já ho zase tak často nepoužívám, takže je to vcelku dobrá náhoda, tu fotku jsem náhodně objevila až poté…
…a postupující jaro na terase…

Držte nám pěsti:-).

Co vy? Jeli byste teď mimo republiku? Nebo pustili vaše dítě?

Mějte prima dny.