Zdravím vás v září. Dnešní příspěvek věnuji zahradě.

Odpoledne jsem vyrazila do zahradnictví, abych nakoupila už pár podzimních rostlin. Letničky mi začaly nějak odcházet, nevypadaly dobře, k tomu jim pomohly i slimáci, těch bylo v poslední době kolem dost, a také jsem chtěla k pracem využít ještě to slunné počasí.

…macešky za pár kaček, ale parádu dělají dlouho… ty, co jsem kupovala na jaře, bylo třeba vyměnit za nové…
…drátovec a vřes…. tradiční podzimní kytky… ještě s muškátem, ty se zatím docela drží…
…tady pár fotek louky… druhá vlna je o dost slabší, ale pár kvítků tam je…
…kolo jsem si dovezla od kamarádky, která před časem koupila usedlost a tenhle poklad tam našla…
…pódium jsem trochu vysmejčila, vyhodila zašlé lobelky, trochu upravila muškáty a jiřiny, ale umýt květníky jsem nestihla, blížila se bouřka a já to chtěla ještě stihnout cvaknout, ale to mi určitě odpustíte:-)…
…gaura…za mě vděčná rostlina, co kvete celé léto…
…další rostlinka, která pokvete celé léto… kakost
…tento pohled moc neznáte… u zahradního domku s letošním výrobkem…křeslem z palet…
…místy nám zahrada přerůstá v džungli, ale mně to neva:-)…
…verbena…taky vděčná, nenáročná, letos se vyšplhala místy až ke dvěma metrům…

Začátek školního roku je za námi. Pro mě nově v roli třídní učitelky na škole, kde jsem doposud třídní nebyla. Spousta věcí šla tak mimo mě. Zahrnuje to obvykle kupu papírování, vybírání peněz na to či ono, a to je přesně to, co mě nebaví!!! Ta administrativa! Jsem tak trochu chaotik a je pro mě poměrně složité mít ty věci v pořádku.

Na druhé straně doufám, že budeme mít školní rok bez distanční výuky, i když v současnosti je to spíš přání, než že bych tomu pevně věřila.

Poslední prádzninový víkend jsme stihli pobyt v Krumlově, byla to příjemná tečka za prázdninami. Dobře jsme bydleli, jedli a hodně toho nachodili. Lidí tou dobou tam moc nebylo.

Se synem jsme dnes zahájili fotbalovou sezónu vítězstvím jejich týmu. Přeju si, aby takových hezkých dnů jako ten dnešní ještě bylo moc a moc.

Mějte se hezky.