Pamatujete si ještě, jak jsem byla na koncertě skupiny Green Day? A jelikož se mi koncert nekutečně moc líbil, rozhodla jsem se, že by bylo opravdu úžasné, kdybych na tento den měla nějakou speciální vzpomínku. A protože jsem dítko štěstěny, osud mi do cesty postavil Pixers. 
Znáte je?
Pixers je společností, která žije pro změnu. Nabízí nevídané množství fototapet, obrazů, plakátů nebo nálepek, různých velikostí, tvarů a stylů. Rozhodovat se můžete například mezi obrazem na PVC, hliníku nebo plexiskle. Nálepky na notebook, skříně, lednice, polepit můžete zkrátka úplně všechno. Ať už Vás přitahuje moderna nebo dáváte přednost retru, ať jste fanoušky skandinávského designu nebo nepohrdnete exotikou, nebojím se o to, že byste odešli s prázdnou!

,,Ve společnosti Pixers máme nadpřirozené schopnosti. Pracujeme s kouzly, která mění prostředí a ohýbají čas. Dokážeme hory přenášet a také zařídit, abyste se probudili v oblacích."
Obrázek si můžete zmenšit nebo zvětšit, vybrat si plátno z různých materiálů, nálepky se dají lepit a přelepovat, kolikrát jen budete chtít. Když mi byla nabídnuta spolupráce, musela jsem u počítače sedět minimálně dvě hodiny, než jsem se konečně rozhodla, co si vůbec objednám k vyzkoušení. A víte, co je ale absolutně nejlepší? Plakát, obraz nebo Pixers fototapety si můžete navrhnout i vy sami! 

Tak jsem toho využila. Na Facebooku jsem našla jednoho moc šikovného fotografa, který byl tak hodný a fotky z koncertu uveřejnil. Vytvořila jsem si koláž a nahrála na Pixers. Poté jsem se pouze rozhodovala, který materiál zvolím. Webová stránka je v nynějším stavu přehlednější, než byla v momentě, kdy mi byla nabídnuta spolupráce. Musím přiznat, že jsem předtím docela tápala, jaké nálepky patří na co nebo kde si mohu nahrát obrázek. Aktuálním webovkám nemám co vytknout.

A co jsem si to vybrala?
  • Plakát dle vlastní předlohy - GREEN DAY
  • Obraz na plátně - DO MORE OF WHAT YOU LOVE
  • Pixerstick na vše (nálepka) - JELEN
  • Plstěná stěrka - pro pomoc s lepením plakátu
  • Nůž pixers - jako dárek

Balíček přišel hezky zabalený, produkty bez poškození. Vzájemná komunikace byla velmi příjemná, stručná a jasná. Krom počáteční nepřehlednosti původních stránek a lehkého zmatení, jaký materiál si mám vybrat, protože jich je fakt hodně, nemám nejmenší výtku. Také musím opomenout, že ceny nejsou astronomického vzrůstu, ba naopak. Příjemně mě překvapily a myslím si, že obzvláště za plakát z takového materiálu bych jinde zaplatila mnohem více. 

P.S. Zvládla jsem plakát nalepit i já. Trochu křivě, někde tam jsou furt bubliny, ale zvládla! 
P.P.S. Nevšímejte si rámečku bez obrázku, ještě tam něco přijde. 

post signature