Všechny vás moc zdravím!
Řeknu to hned na začátku, protože už teď vám dokážu číst myšlenky :))
ANO.
Nebýt Terky Salte, do tohoto bych se nikdy nepustila. Hlavně teda proto, že jsem neměla až do teď ani páru, že něco, jako podcasty a audioblogy, vůbec existuje. Nevím, jak je to možný, že jsem tuhle super praktickou věc vedle všech facebooků, youtubů a instagramů nezaregistrovala už dřív, a že mě to ani nikdy samotnou nenapadlo. Dokonce bych ani nikdy neřekla, že to může fungovat a být pro někoho atraktivní. Já sama totiž nikdy žádný podcast neposlouchala a tohle šlo absolutně mimo mě.
Ale víte co? Uvědomila jsem si, že je to naprosto perfektní způsob jak zpracovat témata, která v psané formě zkrátka nefungují. A takových témat je dost. Navíc mi přijde naprosto super ta myšlenka, že já něco namluvím a vy ony informace můžete přijmout pasivně. To znamená v klidu, ve vlaku, v autobuse, anižbyste koukali do obrazovek a přelouskávali nějaký únavný článek a ve většině případů to v polovině stejně vzdali, protože, jak jsem řekla, některá témata v psané blogové formě prostě nefungují. Jsou z toho pak suchý a zdlouhavý články, který nakonec nebaví číst ani mě!
Mluvím hlavně o recenzích na knížky a filmy a taky o tématech, která nejsou položená na spoustě fotek, ale spíš na dojmu a myšlence a tím pádem v psané blogové formě nejsou tolik atraktivní, jako třeba cestovatelský články o konkrétním místě…  🙂
Takže jsem si řekla, že jo, že to zkusím taky. Je to ohromě zajímavý a progresivní a já sama jsem si začala na spotify vyhledávat další a další podcasty a zase si jednou rozšířila obzory!


Written by: 

Tereza 


Blog můžete sledovat na FacebookuInstagramu, Pinterestu, nebo na Bloglovinu 🙂