Ano, o víkendu došlo i na kratší výlet. Zajeli jsme do obce jménem Ráj – a není divu, že se jmenuje právě takto, a z ní se po žluté vydali do skalního bludiště.

Cesta nejdříve vedla do kopce mezi nádhernými roubenými chaloupkami – zřejmě hlavně chalupářů, poté po loukách, vzápětí lesem až k seskupení skal – bludišti.

Byli jsme všichni naprosto nadšeni, plni dojmů z té krásy kolem. K autu jsme se vraceli také po žluté, ale zase jinou trasou k parkovišti hned u restaurace a tam jsme zakončili výlet dobrým obědem a posezením na terase s náramným výhledem na okolní přírodu.

Okruh mohl mít cca 3km, ideální pro naše děti, ale hlavně ty skály!:-) Nebo třeba sjezd z prudkého kopce, samozřejmě kytičky pro Barunku, soutěsky, tmavá skalní zákoutí, nikde nikdo, jen my a dokonalá příroda.

restaurace s terasou na fotce níže vlevo

a výhled z terasy

já se kochala domečky, manžel spíše tím, co parkovalo u nich:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

místy to bylo skutečně úzké:-)

 

někdo dekoroval i skálu, já to nebyla:-)

Miluju, jak voní borovicový les, když je teplo a svítí sluníčko…

 

 

A ještě pár slov k outfitu naší Barči. Oblečení si vybírá sama a podle mě dost osobitě:-). Teď objevila růžový nákrčník, který ale nosí na hlavě a vůbec jí nevadí, že je dvacet stupňů:-). Ale já ji nechávám. Myslím, že vůbec neřeší, zda to či ono ladí, prostě ji to baví:-).

 

 

Vraceli jsme se z výletu skutečně spokojení, jak bezva to bylo a celý den si o tom povídali. Můžu doporučit všem s malými dětmi, jen tedy bez kočárku. A pro ostatní je tu mnoho km tras pěšky i na kolách. Věřím, že nebudete litovat.

Hezký den.