V momentě, kdy jsem kývla na spolupráci s obchodem Bella Rose, jsem získala možnost vybrat si některé z jejich produktů. Jistě chápete, že to jsem si náležitě užila:-).

Protože naše dcera slaví na začátku prosince svátek, rozhodla jsem se zaměřit právě na nějaký dárek pro ni. Kdo mě sleduje pravidelně, ví, že to s naší Barčou není vždy snadné (s kým je, že?), a to platí i o dárcích. Jakmile dárek rozbalí, okamžitě poznáte její upřímnou reakci a věřte mi, že nás nijak nešetří. Navíc je v jejím rozhodnutí urputná a stálá. O to větší nervy to jsou: vybrat ten správný dárek, protože, jak mi jistě dáte za pravdu, ten,  co obdarovává, chce vidět radost v očích obdarovaného, natož dítěte.

Takže jsem šla na jistotu, jak jsem doufala. Barča miluje malé postavičky. Dokáže si s nimi vyhrát třeba hodinu, kdy si s nimi povídá, stele jim postýlky, které tvoří ze všech  možných obalů, krabic a krabiček, transportuje je ve všem možném. Vybrala jsem tedy myšku v krabičce od zápalek a kufřík, do kterého jsem pro změnu vybrala zajíčka, vše od značky Maileg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny ty věci mi přijdou neskutečně roztomilé. Dokonce i manžel mě za výběr pochválil. A hlavně, Barunka je miluje!

A pokud i vy stále hledáte nějaký vhodný vánoční dárek nejen pro děti, třeba ho najdete na stránkách Bella Rose, stejně jako návod, jak si užít Vánoce bez stresu. A to se hodí:-).

A také platí, že kód NORDICPASSION na slevu 20% v obchodě BR je stále aktivní.

Krásné adventní dny.