Miluji světla v interiéru. V našem domě jich máme rozmístěných hned několik. Aby jich nebylo málo, rozhodla jsem se pro další závěsná svítidla, která bych chtěla umístit nad kuchyňskou linku. Brouzdám po internetu a zaujala mě firma Dekolamp, která nabízí dekorativní světla. Já jsem se zaměřila na retro lustry a osvětlení. Světla s retro nádechem se stále hřejí na výsluní oblíbenosti a není se čemu divit. Tato světla jsou sice vyráběna z moderních materiálů a nejnovější technologií, ale mají duši a určitý nádech minulosti. Asi to nás na nich láká nejvíce. Super je, že se dají dobře kombinovat i s moderním nábytkem a interiérem celkově. Možná, že je to dokonce určitá výzva, sladit tyto prvky dohromady tak, aby do sebe vše zapadalo.
Jako takovou třešničku na dortu doporučuji doplnit vybraná světla i o designové žárovky. Tyto designovky vás dostanou hned po prvním rozsvícení. Jde totiž vyloženě o dekorativní prvek, který je zároveň i funkční. Líbí se mi, že jsou tyto žárovky řešeny jako LED zdroje, takže jejich výběrem šetříte životní prostředí i svoji peněženku. Takže pokud patříte mezi ty, kteří si rádi domů dopřejí nějakou tu vychytávku a zároveň trendy věc, tak u těchto žárovek vážně zbystřete.
Ze závěsných svítidel bych brala jednoduché světlo Philips Hever. Má čistý design a do našeho světlého interiéru by se moc hodilo. Ze stojacích lamp preferuji elegantní lampu Ideal Lux York, která je vhodná do obývacího pokoje nebo ložnice.
A protože vám chci udělat radost, tak jsem pro vás domluvila slevový poukaz 10 % na celý sortiment nebo právě na retro svítidla.  Poukaz platí do 31. 1. 2017 a je na všechny produkty mimo akční. Zde je slevový kód YY6JSQ99YZ
P.R článek