Už více než rok jsem je plánovala, ladila (v hlavě) střih, přemýšlela, jestli budou v kombinaci s koženkou nebo ne. Jednu chvíli to dokonce vypadalo, že budou koženkové celé. Ale nakonec ne, mají být letní a lehounké a vzdušné a to umí jen bavlna. Bavlněný je i popruh - vyztužený uvnitř všitým popruhem, aby něco unesl, ale zároveň byl lehounký jako letní vánek a pěkně ladil.

Kapku mě potrápil tvar kabelky - když totiž sešijete dolní rožky, aby vzniklo dno, pravoúhlý obdélníkový střih způsobí, že se kabelka směrem nahoru k zipu rozšiřuje. To jsem nechtěla, takže vzniklo několik pokusů, na kterých jsem střih ladila. Pořád něco nesedělo. Ve finální verzi se kabelka směrem nahoru spíše lehoulince zužuje. Šířka 28 cm, výška asi 18 cm a dno 4 cm. Je vyztužená, takže krásně drží tvar.


Vznikly čtyři verze kabelky, čtyři barvy pro toto léto. Z krásných látek Šárky Wilburrina, tedy navržených a vyrobených v Česku.

Šik červená kabelka, svěží žlutá, romantická bílá a ležérní tmavomodrá.Jednu z nich jedné z vás tento týden věnuji. Stačí mi do komentářů napsat kterou z nich byste si vybrali a kam byste s kabelkou vyrazili. A nezapomenout připsat svůj mail, abych vám o případné výhře měla dát jak vědět. 


Give away probíhá společně s blogem i na mém Instagramu @lochta_baraknezinkova a zítra vyvěsím i na Facebook @Lochta, tam můžete i označit někoho, komu by se kabelka mohla líbit (a pomoct mi tak v propagaci - díky moc:)). Když mě na IG nebo FB začnete i sledovat, uděláte mi radost ještě větší - díky ještě víc.


Když post píšu, je na IG deset komentářů, takže zatím je šance kabelku získat velká.
Psát komentáře můžete do sobotního poledne, potom vylosuji jednoho výherce. Tak držím palce...