Mám citlivou pleť a roky se mi nedařilo najít takovou kosmetiku, která by mi vyloženě seděla. Byly doby, kdy jsem si myslela, že platí úměra čím dražší, tím lepší. Také jsem měla období, kdy jsem zuřivě kupovala určitý druh produktů a bavilo mě zkoušet nové a nové značky. To je dávno pryč. 
Mnohé krémy na citlivou pleť z lékárny mi vůbec nesedly a přání se omezilo už jen na to, abych druhý den po namazání nenašla na pleti apokalypsu. Až ve třiceti jsem přišla na to, že mi nejvíc sedí přírodní kosmetika. Konkrétně, Havlíkova Apotéka je hodně vychvalovaná a podle mě právem. Mám moc ráda jejich ranní čistící masku a dobře snáším krém Krásná slečna. Slečna už sice nejsem, ale Krásná paní je na mě moc výživná a to by špatně dopadlo. Oleje a čistící gely mi obecně nesedí. Od Weledy můžu snad úplně všechno, ale konkrétně tenhle mandlový čistící krém je moc fajn. Moc mě mrzí, že mi nesedla dánská bio kosmetika Urtekram, ale je pravda, že jsem zkoušela jen tu březovou řadu. La Roche Posay jsem používala roky a asi to chce změnu. Pro děti musím vychválit přírodní kosmetiku Hristina. 
Máte nějaký tip? Chtěla bych něco hodně hydratačního. Vždycky dám na něčí doporučení, tak teď koukám po kosmetice Kivvi, Dr. Hauschka, ale láká mě i Kiehl’s. 
A vím, že je to hlavně o genech, hormonech a životosprávě. Mám rezervy v jídle, jím hodně sladkého, ale alespoň se mi daří víc spát (předsevzetí).
L.

Hlavně šetrně

Hlavně šetrně

Hlavně šetrně

Hlavně šetrně