Jednorožčí mánie se nevyhnula ani nám. Netřeba hodnotit, jestli je to vkusné, ale holčičkám se jednorožci líbí. A já to chápu, je to magický motiv.
Únor je u nás ve znamení oslav narozenin. Letos jsem na přání slečny objednala potahovaný dort s jednorožcem. Ten můj mi sice přijde chuťově lepší, těch malin tam navíc naperu fakt hodně, ale nejsem ješitná a ráda jí udělám radost. A musím říct, že z něj byla vážně v sedmém nebi, byl přesně podle jejích představ.
Jelikož první oslava proběhla jen ve třech (nejmladší spal a půlka rodiny měla chřipku), naplánovala jsem ještě oslavu druhou. Na tu jsem vytvořila takové last minute cupcakes. Aby bylo jasno, my dospěláci cupcakes zrovna nemusíme, tudíž jsem připravila i jinou variantu, ale opět, děti cupcakes milují. I letos jsem sáhla po receptu na Vanilkové cupcakes. S krémem se krásně pracuje. Šablony na košíčky jsem koupila na Etsy a následně vytiskla. No a jednorožčí roh vznikl jednoduše - marcipán jsem omotala kolem špejle, kterou jsem následně zapíchla do krémem nazdobených cupcakes. A to mělo úspěch také. Navíc to tvoření slečnu bavilo. Samozřejmě to nebylo jediné pohoštění, ale právě na cupcakes jsem na Instagramu dostala hodně dotazů.
Každoroční oslavu s kamarádkami jsem přesunula na duben, kdy to můžeme spojit i se svátkem a mými narozeninami. Nechtěla jsem riskovat situaci, že by z pozvaných hostů kvůli chřipce dorazila jen půlka.
A schválně - jaký motiv to v tom dubnu bude, uhodnete?:) Moc se na tu tradiční holčičí party těším.
 
 
Je mi jasné, že to rychle uteče a budu chystat první narozeniny našeho nejmladšího.
L.