Vánoce jsou pryč, ale byly krásné. Možná takové zrychlené, ale to je asi problém téhle doby. Chceme toho hodně stihnout, přitom bychom měli vypnout. A vlastně to se mi docela povedlo. U počítače jsem byla naprosto minimálně. Jsem vděčná, že za příbuznými nemusíme cestovat daleko, protože Vánoce trávíme rádi v klidu doma. 
Co se týče dárků, naše slečna byla letos obzvlášť nadšená. Dostala hodně z těch, které si přála. My jsme z těch rodičů, co dětem dopřejí i nějaký ten plastový kýč. Vím, že s minimalistickými dřevěnými hračkami by si nehrála, takže kvůli svému pocitu je pořizovat nebudu. Dostala vysněnou panenku, spoustu modelíny a výtvarných potřeb, nějakou tu Barbie, novou kuchyňku do domečku, a tak dále… Já jsem byla spokojená velice, muž také. Stihli jsme i nějakou tu návštěvu, aktivitu, sport, vánoční film, no a nezapírám, že se i jedlo. Upekli jsme husu, poprvé se mi povedly bramborové knedlíky. Přečetla jsem knihu, vyspala jsem se.  
A kdo mě čte už déle, tak ví, že bych nejradši zaspala Silvestr a Nový rok. Mívám splín a zvláštní náladu, to přetrvává. 
O svátcích jsem moc nefotila, ale do alba přece jenom něco potřebujeme… Ty rodinné sem nedávám. Doufám, že jste si Vánoce užili, podařilo se vám trochu odpočívat a být s těmi, které máte nejradši. A mě zajímá – co materiálního vám pod stromečkem udělalo největší radost? Já dostala nové brýle, které jsem si přála. Plnil váš Ježíšek sny a koukal třeba do wishlistu?
L.

 

Jsou pryč
Jsou pryč
Jsou pryč

Jsou pryč

Jsou pryč

Jsou pryč

Jsou pryč
Jsou pryč
Jsou pryč
Jsou pryč

Jsou pryč

Jsou pryč
Jsou pryč