Dcera se vydala s manželem na nákup do hobby marketu. Má obecně tendenci si z každé cesty něco přivézt, ač to v jejím útlejším dětství bývalo naopak. Věděla jsem, že v hypermarketu, kam měli namířeno poté, něco na tátovi vyloudí, že se jí to podaří i v OBI, respektive že i tam něco najde, to jsem nepředpokládala. A ono jo: kaktus:-).

Proč ne. Sice jich doma moc nemám, takže ani nevím, jak přesně se o ně starat, ale je to příjemná změna. Takže dnes na fotkách v hlavní roli kaktus a taky hrneček. Mám jich spoustu, sérii čtyř stejných byste u nás nenašli. Vybírám si je podle nálady i podle druhu nápoje, nebo podle toho, jaký je právě nejvíce po ruce.

Jsem ráda, že si během prázdnin už s trochu většími dětmi můžu dopřát chvíle jen pro sebe. Mám zatím takové líné léto:-). Jedno kotě už začíná koukat, věřím, že brzy bude veseleji:-). Moc se těším, až se začnou hýbat a já se na ně vrhnu s foťákem. Doposud je necháváme na původním místě za křeslem u syna v pokoji, nevyndáváme je, jen je trošku šimráme a hodně pozorujeme:-).

Hezké dny přeju.