V pátek odpoledne jsem si udělala pár minut jen pro sebe, manžel ještě pracoval a děti se po příchodu ze školy “uklidily” ke svým oblíbeným videím a youtuberům /s kroužkem nad u nebo ho vynechat?? ani netuším, jak správně to napsat:-)/. Vím, trochu zvláštní činnost, nicméně jim to v určitých dávkách dopřáváme a monitorujeme, kam chodí, co sledují. V totmo mi přijde dnešní záliba dětí nebezpečná. Ale to jsem odbočila…

Naší zahradě teď dominuje spousta barev, ty jarní jsou krásně svěží, všechny možné odstíny zelené, ale zároveň nemůžete přehlédnout ani vzrostlou louku. No a tam jsem se vydala, abych si natrhala kvítí do obýváku do vázy. Byl krásný teplý den, nikam jsem nespěchala, taková “blbost”, ale mě to tak bavilo. Léto už je cítit ve vzduchu, ty páteční večery jsou prostě nej.

Dnes je neděle a luční kvítí ve váze vypadá úplně stejně jako v pátek. Sice jsem si pak na noze odchytila jedno klíště, jsem přesto moc ráda, že louku máme. Za pár dní ji budeme muset zkrátit. Bude mi to líto, ale loukám to prospívá a snad nás ještě v sezóně obdaří dalšími květy.

Menší vázičku jsem zavěsila na okno.

A teď jdu využít toho, že jsem do odpoledne sama doma.

Pěkou neděli.