Včera jsem nemusela do práce, mám tento týden volno. Pustila jsem se do uklízení “vnitřků”. Tím myslím skříně, komody apod. Takový ten úklid, který dělám jednou za čas a nemám ho vůbec ráda. Nejdříve vznikne děsný chaos, když vše vytahám ven, poté se ale dostaví dobrý pocit z vykonané práce, i z toho, že vím, že jsem nepotřebné poslala dál a je uklizeno i uvnitř.

Stihla jsem procházku, ze které jsem si donesla modřence a čerstvou trávu, o které se domnívám, že je pažitka – podle vůně. Myslím, že jim to spolu docela sluší.

S Honzíkem jsme úspěšně zvládli náhradní termín zápisu do školy. Měl odklad, udělal obrovský skok ve svých dovednostech. Snad mu to ve škole půjde a bude ho bavit co nejdéle. První třída je zejména o učitelce, která se zdála fajn. Ale já ty první dojmy neumím, tak se soudy ještě počkám:-).

Mám volno

 

Mám volno

 

Mám volno

 

Mám volno

 

Mám volno

 

Mám volno

 

Mám volno

Večer jsem odpočívala u skleničky vína a svíček. Vyrazila jsem asi po měsíci na cvičení. Huráááá!!! V tomto počasí tak nějak instinktivně zapaluji svíčky, které jsem s příchodem jara více omezila.

Mám volno

 

Mám volno

Užijte si dnešní den. Já jdu na potravinovou skříň a její obsah, snad se dnes dostanu i k nějakému tvoření.

Mám volno