Nebude vám vadit, když občas postnu nějaký mini video? 🙂 Nečekejte ode mě žádný vlogy, na to já moc nejsem a asi ani nikdy nebudu.

Občas ale fotky nestačí… Třeba tady tohle místo, který Martin zaznamenal formou “panoramatickýho videa”. To snad ani nejde nesdílet, když už tady mám ten štítek “ITÁLIE” 🙂 Narazila jsem na tohle kraťoučký video před pár minutama, když jsem dala do počítače starou – ztracenou – a nově nalezenou – flashku. A už jsem to nahrávala na vimeo a rozhodla se, že to sem šupnu. Protože…proč ne?

Na vrchol Rocca Calascio v oblasti Abruzzo, která se nachází ve střední Itálii v blízkosti města Pescara, nebo Chieti, se rozhodně někdy mrkněte. Já z toho místa byla absolutně nadšená.

O tom, jak jsme si tam udělali piknik, jsem psala TADY. 

(Možná si všimnete, že jsem se už konečně naučila zmenšovat fotky, aniž bych přišla o všechny pixely…:) Nastavení resamplingu, čili převzorkování, je moc príma věc. V článku o pikniku je to strašný, u fotky v tomto článku je to mnohem lepší. Všechny jsem fotila na mobil… No, to jsem ty fotky konila ale hezky dlouho, že?! )


Marťovy komentáře jsou navíc třešinkou na dortu 😀

“Dokumentární film – dramatická pauza –  Valí se na nás MORDOR!” 😀

A kdo ví? Třeba si jednou pořídím dron a budu pořizovat takovýhle rozhledový videa jedno za druhým!

Takže dnes jen takto krátce. 

Hezkou neděli přeju,  a zase někdy … 😉

Terez