I když si říkám, že další novinky dělat nebudu a budu se věnovat jen barevným variantám betonu, nikdy to dlouho nevydržím. Ono každý kus vyrobit v černé, vše nafotit, nahrát na web, přidat barevné varianty není otázkou pár dnů. A do toho jsem vyzkoušela beton v mramorovém efektu a s úžasnými výsledky. A do toho tedy další novinky. Tou první je hit, který sklidil na Instagramu úspěch.

Je to Alfons.Obecně nemám tyhle goth a temné věci moc ráda, že bych chtěla mít doma lebku bych nečekala. Jenže on pan Alfons má pevně řezané rysy a jeho geometrické vzezření dost tlumí fakt, že to je prostě pořád lebka. Velikostně tak akorát. Může být květníkem, svícnem, stojánkem na tužky, kosmetické štětce, na kartáčky.

Toto je Alfons. Na beton nejkrásnější lebka. Alfons má rád pořádné háro, je milovník zelené a výborný opatrovatel sukulentů a kaktusů. Alfons má rád po čepicí, do jeho útrob se krásně vejdou šperky a drobnosti.

Alfons má pro strach uděláno, pokud nejde o tmu, takže bude vděčný i za čajovou svíčku, která prosvětlí tmavé dny a večery.

Alfons si nevybírá. Miluje společnost dam i šviháků nejen lázeňských. Těm rád dělá společnost na pracovním stole, kde jim hlídá pera a tužky.

Alfonse má každý rád.


Alfons je na shopu a už zbývají jen 2 kusy.

Další novinkou je monstera podtácek. Zatím si nejsem jistá, jestli ho na shop vůbec přidám. Zatím je v testovací a zátěžové zkoušce Ale sluší mu to, že?
Jestli se vám Alfons líbí, na Instagramu právě probíhá o jednoho soutěž.
Hezké pondělí.