Konečně jsem sehnala adventní kalendář podle vlastních představ. Dlouho jsem po nich koukala a chtěla jsem nějaký úplně jednoduchý. A hlavně takový, který každý rok vytáhnu, naplním, pověsím, pak zase schovám. Objevila jsem ho v H&M. Jediné mínus je snad ten anglický nápis, ale neirituje mě. 
Na každý den tam je nějaká malá sladkost (třeba malé pytlíčky Haribo), drobnost (sponečka, vykrajovátko apod.), nic speciálního. Já proti menšímu množství sladkostí nic nemám. Zuby čistíme pořádně, dcera sportuje. Pro nás dospělé jsou v kapsičkách adventní čaje Sonnentor. My si s manželem děláme čaj každý večer a tady vyzkoušíme spoustu druhů a příchutí. Tyhle adventní krabičky jsem kupovala i do školky pro paní učitelky. Je to krásný produkt.

Nový kalendář

Nový kalendář

Nový kalendář

Nový kalendář

Nový kalendář

Nový kalendář

Dnes se vyprázdnila druhá kapsička a dcera díky kalendáři názorně vidí, kolikrát se ještě musí vyspinkat. Pořád to přepočítavá:). Musím ještě odevzdat spoustu zakázek, ale během adventu si čas na blog najdu několikrát týdně. Nemůžu se dočkat všech těch aktivit, vizuálních dojmů a zážitků. 
L.