… ať už holčičí nebo klučičí, je radost. Velká radost. Neboť miminka jsou krásná sama o sobě. A vše co přidáte navíc, jsou už jen třešničky na pomyslném dortu 🙂

V naší rodině momentálně žádné miminko není. O to raději jsem za malou Johanku Stáni z Kouzla venkova, za kterou se po čase opět vydávám na návštěvu. Naposledy byla ještě Johanka v bříšku, o to víc se tedy těším na osobní setkání, kdy si budeme koukat z očí do očí. Podle fotek i toho, co píše sama Stáňa, je to moc pohodové, spokojené miminko.

Stáňa dopředu avizovala, ať to s dárečky nepřeháním, ale která tvořilka by se nechala ujít takovou příležitost alespoň trochu se vyřádit a přišla by s prázdnou, že? Připravila jsem tedy pro malou princeznu pár dárečků – háčkovanou čepičku (na které jsem si vyzkoušela nový pěkný, ale velmi jednoduchý vzorek) s kytičkou (návod případní zájemci najdou zde) a sadu tří bodýček vyzdobených barvami na textil.


Viki u malování asistovala a vyrobila si pak s malou pomocí jedno pírkové tričko i pro sebe 🙂 Jestli (se souhlasem autorky) nafotím, vložím do některého z dalších příspěvků. Myslím, že to může být inspirace i pro maminky jiných tvořivých dětí .-)

Mějte hezké dny (u nás dnes sněhopršilo :-))

A.

PS: dárečky předány 🙂 A Johanka potvrdila, že je nejhodnější miminko v širokém okolí .-) Bodýčka jsem kupovala záměrně o fous větší, čepička je o fous větší neúmyslně, ale protože mi dala Johanka telepaticky najevo, že se jí líbí a hodlá do ní brzy dorůst, tak jí budu fandit :-)))