Jsem už dlouho více aktivní na IG, kam často přidávám fotky z telefonu, o poznání méně fotím zrcadlovkou. Navíc mi teď nefunguje monitor, kde jsem fotky následně upravovala, takže si musím vystačit s těmi z telefonu a ty mají každá jiný tvar/velikost, ale zase mi přijde škoda si ty vzpomínky neukládat i sem. Dnes tedy pár fotek všeho možného, co jsem za poslední dny/týdny nafotila a tady ještě nezveřejnila.
Tady fotky z našich občasných procházek kousek od domu. Když k tomu svítí sluníčko, je to nádherná podívaná. Taky mi před pár dny majitelka obchodu Bazar v poli poslala pár modrých kousků. Částečně jsem rozšířila svoji sbírku porcelánu, část je dárek pro mamku k blížícím se narozeninám. Snad jí udělají radost. Vím, že je u mě kdysi obdivovala.
Pro sebe jsem si vybrala hluboké talíře, které mi do sbírky chyběly.
Pořád platí, že doma ráda přesouvám věci, zdobím, tvořím, tak fotka současného obýváku, Ten se spolu s jídelnou mění nejvíce:-).
Máme tu únor, druhé pololetí začalo, čekají nás březnové jarní prázdniny. Je se na co těšit. Na březen se těším moc. Mějte se hezky.