… z celozrnného listového těsta. Ani jsem netušila, že existuje, až jsem ho minulý týden náhodně objevila. Tak proč ho nezkusit. Vím, je to polotovar, ale já se toho listového doma nějak bojím. Tohle prostě chutná. Podobně to mám s knedlíkama. Po pár neúspěšných pokusech je raději kupuji.

Navíc je to rychlé a to se mi také často hodí. Během chvilky hotovo. Opět jsem pekla koláčky s malinami, o těch jsem se tu již zmiňovala. Jenže maliny v průběhu došly, tak co se zbylým těstem. Nedávno babička dělala buchty, výborné, a když jsem se jí zeptala na ta jablečná povidla, řekla, že použila zbytek přesnídávky. Já kupuji z DM Alnatura 100% jablečnou. Je poctivá a výborná. Tu jsem doma právě  měla, takže v některých koláčcích byla i ona. Byla to opravdová mňamka, vřele doporučuji! Celozrnné těsto bylo výborné. Věřím, že i těm, co běžně celozrnné nemusí, by chutnalo.

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

O víkendu jsem z něj dělala slanou variantu, tyčinky se solí, kmínem a sýrem. To my máme rádi, vždy zmizí raz dva. Dělala jsem také šlehačkovou bábovku podle Danky z 3+1. I o té jsem tu už psala.

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

 

Pekla jsem…

Tak to bylo něco z pečení doby nedávné.

Mějte se.

Pekla jsem…