Když mi příšla nabídka vyzkoušet produkty z obchodu Poster Store, neváhala jsem ani chvilku:-). Jde o e-shop plný skutečně nádherných plakátů ve skandinávském stylu. Vybírat můžete z několika různých kategorií. Většina těch mých úlovků spadá do kategorie abstraktní, ale i do sekce příroda/květiny.

A pokud byste si také chtěli udělat radost, mám pro vás slevový kód: nordic.35 na nákup v obchodě www.posterstore.cz.

Co získáte? 35 % slevu na všechny plakáty (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a neplatí pro rámečky) , nelze kombinovat s jinými slevovými kampaněmi. Platnost slevového kupónu je jeden měsíc do 23. 3. 2021.

Obchod jsem řádně prozkoumala a hodiny se kochala krásnými postery a vybírala. Přiznávám, úkol to byl nelehký. Sortiment obrazů je velmi široký, lze vybírat z pestré nabídky motivů, ale i rozměrů, plakáty jsou moderní a navíc za dostupné ceny. Na své si přijdete i pokud hledáte obraz do dětského pokoje, nebo preferujete motivy květin, hor, zvířat a přírody vůbec, najdete zde také například nástěnné dekorace do kuchyně, ale třeba i obrazy s nápisy či abstraktní a další.

A než vám ukážu, jak obrazy zapadly k nám, ještě pár zajímavostí o společnosti a jejich produktech:

  • každé úterý přibývají na e-shop novinky, kdybyste obrazů měli náhodou málo:-)
  • s obrazy můžete vybírat i z několika typů rámů, ale plakáty můžete připevnit na zeď i bez nich díky vysoké kvalitě a pevnosti materiálu
  • dřevo na rámy pochází z lesů, která splňují nejvyšší sociální a ekologické standardy, cílem firmy je snaha minimalizovat dopad na životní prostředí, což je mi také sympatické
  • plakáty jsou tištěny na certifikovaný papír o gramáži 240 g s matným povrchem
  • většina výroby probíhá ve Stockholmu v jedné z nejlepších švédských tiskáren

Vím, samé superlativy, ale když jsem balík rozbalila, musela jsem všemu, co jsem se o firmě dočetla, dát za pravdu. Rámy voní dřevem /zvolila jsem dubové/, jsou precizně vyrobené, plakáty jsou skutečně velmi kvalitní – tisk i papír. Můžu srovnávat s produkty jiných značek, plakátů i rámů, ten rozdíl je patrný na první pohled. Já opravdu nenašla ani jeden zápor.

A teď už k samotným plakátům u nás doma. Kdo sem chodí pravidelně ví, že náš interiér = neustálá změna:-). Baví mě to. Právě pomocí obrazů snadno změníte náladu v interiéru během chvilky. Nafotila jsem vám několik variant stejného místa, které se proměnilo díky různým obrazům a třeba i jiné květině. Samotnou by mě zajímalo, který styling vás zaujme nejvíc:-).

stejné zátiší, co se drobných dekorací týče, jiné ve volbě obrazů, i když styl u obou je moderní, abstraktní, vlevo plakát Curves, vpravo menší Lines a černý Tahy štětcem
kontrast dvou stylů, přírodní vlevo Větvička bavlníku, vpravo s obrazy abstraktními
tady varianta zavěšených obrazů na zdi, dva různé styly svým vzorem, ale i počtem – kombinace dvou obrazů vs. jeden
zde ukázka stejného místa s téměř identickým stylingem z jiného úhlu, i na tom totiž záleží, když fotíte:-)
a poslední porovnání stejného obrazu Pivoňky na jaře /myslím, že s blížícím jarem je zcela jasné, proč jsem sáhla právě po tomto obraze:-)/, jiného rámu a směru umístění – svisle vs. vodorovně
detaily…

Bavlník nakonec zakotvil v ložnici:

Věřím, že je z článku patrné, že jsem se pěkně vyřádila:-). Možných variant je skutečně mnoho.

Dotvářet interiér pomocí obrazů je velmi kreativní, hravé a snadné. Moc mě to bavilo a těším se, jaké možné kombinace obrazům z Poster Store u nás ještě vymyslím. Líbila by se mi veliká galerie různých motivů i rozměrů na větší zdi, bohužel, takovou momentálně doma k dispozici nemám:-).

A co vy? Máte rádi obrazy, plakáty, fotografie? Dáváte je na zeď nebo je raději o ni jen tak opřete? Měníte je nebo máte v interiéru stále ty samé? Mnoho otázek, že? Pro mě prostě zajímavé téma a já děkuji Poster Store, že jsem si takto mohla vyzkoušet hned několik variant.

Pěkné dny.