reklamě. A to reklamě na voňavé tyčinky. Takže ten dnešní článek bude vypadat jako reklamní, ale o spolupráci, bohužel:-), nejde. Jedná se o tyčinky značky SCENTSICLES. Již dříve jsem měla větší tyčinky jiné značky, jméno si už bohužel nepamatuji, a byly taky úžasné.

Letos jsem se nechala ovlivnit reklamami v časopisech, přiznávám, a neodolala jsem těmto. Koupila jsem si balení ve dvou provedeních – Snow Berry Wreath a Spiced Orange. Obě vůně jsou příjemné, ale pokud bych měla vybrat favorita, tak za mě Snow Berry.

Mělo by jít o přírodní vůně, což je mi také sympatické. V balení jsou praktické háčky, takže si tyčinky můžete zavěsit třeba i na stromeček.

Dala jsem si je, kam jen to šlo: do auta, do koupelen, na toaletu, do ložnice a do zádvěří. Nejsou to úplně veliké prostory a tyčinka je báječně provoní. Výrobce uvádí dát nejdříve čtyři ks na jedno místo a poté přidat další. Já mám všude po jedné tyčince a takto mi to v těch menších prostorách vyhovuje. Tyčinkami budu na Vánoce i obdarovávat:-). Mají vydržet až třicet dní, tak uvidíme.

Podlehla jsem…

 

Podlehla jsem…

 

Podlehla jsem…

 

Podlehla jsem…

 

Podlehla jsem…

Znáte je? Jakou máte oblíbenou vůni?

Voňavý den – to k době Vánoc určitě pasuje.

Podlehla jsem…