Všechny Vás moc a moc zdravím v předvánočním shonu,
vybrala jsem si úžasný dárek, mám hroznou radost, proto o něm píši už teď a ne po vánocích. Už dlouho jsem přemýšlela, že bych si pořídila fototapetu na naše veeeelké bílé ložnicové dveře. Nabídka na netu je obrovská.
   Našla jsem krásné tapety v pixers, kde jsem nakonec i vybrala.
Líbilo se, že si můžete zadat kombinaci slov, toho co se Vám líbí, i třeba v jiném jazyce. Dodání bylo bleskové a jednání velice milé, navíc máte i nyní při zadání kódu slevu 35%, kód se mění, je vždy viditelně velkými písmeny na stránkách pixers.
Já jsem si vybrala PIXERStick, píší, že se fototapeta může víckrát odlepit a znovu nalepit, nu u nás už je nalepená a už tam zůstane. Musím též napsat, kdo váhá, já mám fakt velkou zkušenost s lepením různých samolepících tapet a tato se s tím nemůže srovnat, šlo to úplně samo. S manželem jsme každý chytli jeden roh tapety, přilepili a během 2 minut jsem měla tapetu 1x 2m nalepenou bez jediné bublinky. Už jsem se přistihla, když jdu kolem tapety musím si šáhnout, miluji květiny, už ať je jaro.
   A co jsem si vybrala, už jsem naťukla?
Kamenou cestu lemovanou rozkvetlými popínavými bílými a růžovými růžemi, mé milované bohyšky (hosty) a okrasné česneky. Koho by zajímala, která to je: TATO
Nu a už nebudu zdržovat, užijte si v poklidu předvánoční shon a mějte se krásně Vaše Zmorkusovic