a podzimní dary přírody. Podzim už je cítit ve vzduchu a já postupně přináším do interiéru plody pozdního léta i blížícího se podzimu.

Na zahradě mi dozrálo pár dýní. Musela jsem je sklidit předčasně, protože se pnuly úplně všude, usurpovaly ostružiny i maliny, dokonce i blízké stromy.

Miky je trochu jako dítě. Když ho chytne rapl, je jak neřízená střela, když spí, rozjímáte se nad ním:-). Má ve zvyku lehávat na našich hrudích nebo okolo hlavy.

Domů jsem si přinesla i první šípky. Obešla jsem zahradu a větve, co mi kde vadily, střihla, aby vznikla taková hodně neučesaná kytice.

Máme za sebou první celý týden v institucích. Honzík pobyl 4 dny na adaptačním kurzu, kde si našel kamarády, protože v nové třídě neznal vůbec nikoho. Baru už posbírala kupu jedniček, dokonce jedničku s hvězdičkou za letní deník, který vůbec, ale vůbec dělat nechtěla:-))), ale myslím, že má památku na celý život, vlastně celá rodina:-). Já měla týden trochu volnějsí, protože i prváci z naší školy vyrazily na seznamovací pobyt a já těch prváků mám letos několik. Probíhaly a příští týden ještě budou probíhat podzimní maturity, mě čeká stáž v zahraničí, se kterou jsem vůbec nepočítala, pořád se něco děje, září bývá hektické a rychle se překulí. No a mně už naskakují vánoční myšlenky:-DDD, ale ještě hodně sporadicky:-), i když pár dárečků už mám:-).

Tento víkend probíhá v Praze Dyzajn market, kam jsem plánovala jít. Zatím nevím, zda se tam dostanu, chceme se pustit do řádného prořezu zahrady a využít příznivého počasí.

Vypadá to u nás na hezký víkend. Užijme si ho.